از ساعت 9 صبح تا 8 شب

معرفی بهترین قالیشویی چهاردانگه اسلامشهر

قالیشویی ها مراکز مهمی هستند که در همه شهرها و مناطق در سراسر جهان وجود دارند. در ایران نیز از این مراکز مخصوصا در شهرهای بزرگ بسیار وجود دارند و رقابت تنگاتنگی نیز با یکدیگر دارند. قالیشویی های معتبر و با سابقه خدمات متنوعی را ارائه میکنند که میتوانند تمامی نیازهای مشتریان را پاسخگو باشند. اگر شما نیز در منطقه چهاردانگه زندگی میکنید و به دنبال یک قالیشویی خوب و مطمئن می گردید پیشنهاد میکنیم حتما با قالیشویی اسلامشهر که شماره تماس آن را در انتهای این مطلب قرار داده ایم تماس بگیرید.

معرفی بهترین قالیشویی چهاردانگه اسلامشهر

چهاردانگه کجاست؟

شهر چهاردانگه در استان تهران و در محدوده‌ی شمال غرب ایران واقع شده است. این شهر با شهرهای تهران، میگون، لواسان، کرج، قدس، اسلام‌شهر، رباط‌کریم، گلستان، باغستان، ماهدشت، پرند، ری، پردیس، فرون آباد، ورامین، پیشوا، قرچک، شمشک، اسارا، کیاسر و حسن‌آباد مجاورت دارد.

این شهر دارای محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این شهر می‌توان به بوستان و ورزشگاه گلشهر، بوستان شهدای چهاردانگه، پارک، پارک، پارک، بوستان شادی، بوستان جوان، باغ رستوران ایران زمین، باغ رستوران شب نشین و فروشگاه بازار چوب اکیاس اشاره کرد.

منطقه چهاردانگه عبارت است از شهرک حسین آباد، شهرک مطهری، افشین، بهشتی، چهاردانگه، قدس، ناصریه، گلشهر، ماهشهر ،پشمبافی و حسن‌آباد لقمانی. در سال ۱۳۸۴ خورشیدی روستاهای پلائین، عباس‌آباد، مرادآباد، ولی‌آباد، جعفرآباد جنگل، دینارآباد از دهستان چهاردانگه بخش چهاردانگه جدا شده و به دهستان خلازیر بخش مرکزی شهرستان ری پیوستند.

بهترین قالیشویی چهاردانگه اسلامشهر

قالیشویی اسلامشهر ازجمله بهترین قالیشویی های حاضر در این محدوده یعنی شمال غرب تهران می باشد که چندین سال متوالی ست که به مشتریان در این مناطق خدمت رسانی کرده است. این قالیشویی معتبر زیر نظر مستقیم اتحادیه قالیشویی های سراسر تهران فعالیت میکند و قیمت های منصفانه ای را نیز برای هر متر مربع فرش ارائه کرده است.

شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف، تعمیرات انواع فرش و همچنین رفوگری و ریشه بافی از خدمات این قالیشویی می باشد که میتوانید با شماره گیری تلفن زیر از این خدمات بهر‌مند شوید و جزو مشتریان دائمی نیز باشید. با این قالیشویی خیالتان را بابت تمیزی فرش ها و مبلمان منزل راحت میکنیم.

۵۶۱۴۱۵۱۵ – ۰۲۱

۴/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
خدمات ما

قالیشویی

موکت شویی

ترمیم و رفوگری

رفع لکه