از ساعت 9 صبح تا 8 شب

معرفی بهترین قالیشویی در بهرام آباد اسلامشهر

فرش هایی که با جان و دل توسط بافنگان تولید می شوند سالهای سال جزو بهترین صنایع دستی در منازل بسیاری از افراد ماندگار خواهند بود. یکی از دغدغه های بسیاری از افرادی که در منزل خود فرش های دستباف را استفاده میکنند، تمیز کردن و مراقبت و شستشوی صحیح این فرش ها می باشد که می بایست توسط متخصصان این کار انجام شود وگرنه منجر به آسیب به فرش در دراز مدت خواهد شد. این مورد برای قالی های ماشینی نیز صدق میکند البته نه به اندازه حسایت فرش و قالیچه های دستباف.

معرفی بهترین قالیشویی در بهرام آباد اسلامشهر

معرفی بهترین قالیشویی در بهرام آباد اسلامشهر

بهرام آباد اسلامشهر کجاست؟

محله بهرام آباد در استان تهران و در محدوده‌ی شمال شرقی شهر اسلام‌شهر واقع شده است. این محله از جنوب با بزرگراه آیت الله سعیدی و میدان نماز و از غرب با بلوار مخابرات محدود شده است و با محله‌های ‌حسین آباد سیاب، شهرک مفیدی، زر افشان، شهرک الهیه مجاورت دارد.
از اماکن مهم این محله می‌توان به باغچه رستوران شهر آفتاب اشاره کرد.

بهترین قالیشویی در بهرام آباد اسلامشهر

شستشوی انواع فرش در قالیشویی های معتبر با بهترین مواد انجام خواهد شد که این مورد میتواند به حفظ و نگهداری طولانی مدت فرش شما ختم شود. در همین راستا پیدا کردن یک قالیشویی معتبر که این موارد را رعایت کند شاید کمی سخت باشد اما ما با معرفی یک مرکز حرفه ای شستشوی فرش این مورد را برای شما عزیزان آیان کرده ایم. با ما همراه باشید.

قالیشویی اسلامشهر

قالیشویی اسلامشهر ازجمله بهترین و معتبرترین قالیشویی های جنوب غرب تهران و کل شهر اسلامشهر می باشد که شعب بسیاری در همه مناطق این شهر دارد. اگر شما عزیزان نیز در اسلامشهر و یا مناطق دیگر مانند بهرام آباد زندگی میکنید، نگران نباشید. کافیست با شماره زیر تماس گرفته و فرش و قالی های خود را با خیال راحت به ابن مجموعه بسپارید.

بهترین قالیشویی در واوان

۵۶۱۴۱۵۱۵ – ۰۲۱

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
خدمات ما

قالیشویی

موکت شویی

ترمیم و رفوگری

رفع لکه