از ساعت 9 صبح تا 8 شب

معرفی بهترین قالیشویی در واوان اسلامشهر + شماره تماس

شستشوی فرش ها با بهترین مواد و متریال، یکی از ویژگی های قالیشویی اسلامشهر شعبه واوان می باشد که امروز به معرفی این قالیشویی پرداخته ایم. قالیشویی ازجمله خدمات مهمی می باشد که بسیاری از افراد از آن استفاده میکنند. امروزه قالیشویی های بسیاری به خصوص در شهرهای بزرگ ازجمله تهران فعالیت میکنند که هر کدام خدمات مختص به خود را ارائه می دهند.

معرفی بهترین قالیشویی در واوان اسلامشهر + شماره تماس

معرفی بهترین قالیشویی در واوان اسلامشهر + شماره تماس

یک قالیشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پیدا کردن یک قالیشویی که به نحو احسن بتواند خواسته های شما عزیزان را برآورده کند کار بسیار سختی نیست زیرا با چند ویژگی میتوان دریافت که آیا به این قالیشویی میتوان اطمینان کرد یا خیر. حل این ویژگی ها شامل چه مواردی می باشد؟

  1. مهمترین اصل در یک قالیشویی خوب، مشتری مداری و رضایت می باشد.
  2. ارائه قیمت منصفانه برای مشتری
  3. نگهداری و مراقبت از فرش های مشتریان به نحو احسن
  4. شستشوی فرش ها با مواد درجه یک
  5. استفاده از متخصصان شستشو در مجموعه
  6. خوش قولی و تحویل به موقع فرش ها به مشتری

واوان کجاست؟

شهرک واوان واقع در شهرستان اسلامشهر و در استان تهران واقع شده است این وحله در ۱۲ کیلومتری تهران و حدود ۸ کیلومتری فرودگاه امام خمینی واقع شده. شهرک واوان متصل به شاهراه اتوبان قم می‌باشد.. این محله از شمال با خیابان شهرداری و بزرگراه غدیر و از شرق با بلوار گلهای شرقی محدود شده است و با محله‌های ‌شهرک اکباتان، علی آباد طپانچه، شهرک آزادگان، مافین آباد مجاورت دارد.

از اماکن مهم این محله می‌توان به پارک شهرک واوان، پارک شهید فهمیده، پارک شهرک واوان، پارک سردار جنگل، پارک ارکیده، پارک شقایق، پارک شهرک واوان، رستوران خوش قدم، پارک ساحل و پارک شهرک واوان اشاره کرد.

خیابان‌های اصلی شهرک واوان دارای یک خیابان دوطرفه عریض چهار بانده و دو کندرو در طرفین می‌باشد، میدان اصلی شهر میدان امام خمینی می‌باشد. در گذشته واوان دارای ۴ فاز بود، که فازهای ۱ و۴ مختص خانه‌های ویلایی بود ولی در فاز ۲و۳ کمتر ویلایی وجود داشت و بیشتر آپارتمان بود. با گذشت زمان و افزایش جمعیت تهران، واوان رشد چشمگیری داشته‌است، در صورتی که بیشتر مناطق این شهرک در سالهای گذشته بیابانی بوده ولی بیابان‌ها تبدیل محله‌های جدید، مرکز خرید و آپارتمان‌های مسکونی شدند. چون مردم بومی ندارد و فرهنگ آن متفاوت با نقاط مختلف اسلامشهر و اطراف می‌باشد.

بهترین قالیشویی در واوان

قالیشویی اسلامشهر یکی از بهترین قالیشویی ها در اسلامشهر و سایر مناطق مانند قالیشویی واوان می باشد. اگر شما عزیزان هم میخواهید فرشهایی تمیز را تحویل بگیرید حتما با شماره های این قالیشویی در تماس باشید تا در اسرع وقت برای خدمت رسانی به شما عزیزان حاضر شوند.

۵۶۱۴۱۵۱۵ – ۰۲۱

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
خدمات ما

قالیشویی

موکت شویی

ترمیم و رفوگری

رفع لکه