از ساعت 9 صبح تا 8 شب

قالیشویی اسلامشهر

شستن فرش در خانه‌ها یکی از دغدغه های اصلی همه خانم ها در منزل به شمار می رود و اینکه چگونه فرش های خود را تمیز کنند نیز یکی دیگر از همین مشکلات است زیرا امروزه با فضاهای کوچک و آپارتمان نشینی امکان شستشوی فرش و موکت در منزل میسر نمی باشد و همچنین شستن فرش در منزل کار بسیار سخت و مشقت باری است که به دردسر مشکلات بعد آن نمی ارزد. راهکار ما برای شما عزیزان استفاده و کمک گرفتن از یک قالیشویی معتبر و منظم می باشد که فرش و قالی های خود را به این مرکز بسپارید. ما در قالیشویی اسلامشهر با دارا بودن دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته فرش های شما را مثل روز اول تمیز کرده و در کوتاهترین تحویل خواهیم داد. پس همین الان با ما تماس بگیرید.

قالیشویی اسلامشهر

قیمت قالیشویی اسلامشهر

شستشوی انواع فرش و قالی در کلانشهر تهران توسط بسیاری از شرکت های قالیشویی انجام می شود که هر کدام از این شرکت ها نیز قیمت هایی را ارائه میکنند. ما در مجموعه قالیشویی اسلامشهر این قیمت ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی استان تهران انجام میدهیم و هیچگونه هزینه اضافی را از مشتریان محترم دریافت نخواهیم کرد. این نرخ ها نیز طبق دستورالعمل ها بر اساس متراژ فرش محاسبه خواهد شد. اگر شما عزیزان در نظر دارید تا بدون دغدغه و دردسر فرش های خود را به یک قالیشویی خوب و معتبر بسپارید، حتما با مجموعه قالیشویی اسلامشهر شعبه چهاردانگه تماس بگیرید. ما همه روزه در خدمت شما سروران گرامی هستیم.

قالیشویی اسلامشهر

آیا شما هم به دنبال یک قالیشویی مطمئن و ارزان قیمت میگردید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

اگر در شهر خود به دنبال یک قالیشویی معتبر هستید نیازی به جستجو در شهر و اطراف محل زندگی نیست،ما در این مجموعه با انجام خدمات قالیشویی به شما همشهریان محترم نیاز شما را از این بابت کاملا رفع کرده ایم پس اگر در اسلامشهر و چهاردانگه و یا شهرها و مناطق اطراف زندگی میکنید همین حالا با شماره زیر تماس بگیرید و قالی های خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

شستشوی فرش ماشینی و دستباف، خشکشویی موکت و مبلمان تخصص ماست!

۰۲۱ – ۵۶۱۴۱۵۱۵

چرا قالیشویی اسلامشهر؟

قالیشویی، امروزه با پیشرفت تکنولوژی، و آمدن دستگاه‌ها و مواد شوینده قوی، آسانتر و سریعتر شده‌است. قالیشویی امروزی بیشتر در کارخانه‌ها یا کارگاه‌های قالیشویی، و با دستگاه‌های قالیشویی انجام می‌پذیرد و برای خشک شدن فرشهای شسته شده، از گرمخانه استفاده می‌شود. البته همچنان در بعضی از نقاط ایران و خاورمیانه، هنوز به صورت دستی نیز انجام می‌شود. قالیشویی فرش‌ها به دو نوع فرشهای ماشینی و فرشهای دستباف تقسیم می‌شود؛ که نوع شستشوی فرش و مواد شوینده، متناسب با نوع فرش انتخاب می‌شود.

قالیشویی به عنوان شغل و خدمات در ایران ثبت شده‌ است و دارای اتحادیه قالیشویی و صنف قالیشویی می‌باشد. اتحادیه صنف قالیشویان تهران در سال ۱۳۵۱ تأسیس گردیده‌است. با توجه به کمبود منابع آبی امروزه در ایران از دستگاه‌های اتوماتیک جهت شتشوی قالی و با قابلیت بازیافت آب مصرفی استفاده می‌شود.

مزایای شستن قالی در قالیشویی اسلامشهر

استفاده از تجهیزات پیشرفته
صرفه جویی در زمان و آب
استفاده از بهترین مواد شوینده
به کارگیری افراد متخصص و خبره
قالیشویی اسلامشهر

برای افرادی که همیشه فرش های خود را در قالیشویی ها می شویند، پیدا کردن یک قالیشویی که از همه نظر بتوانند به آنها اعتماد کنند کار دشواری می باشد زیرا این مجموعه باید دارای مهارت و تخصصی باشد که هم بتواند فرش های ماشینی را تمیز کند و هم از پس فرش و قالی های دستباف برآید. شستن فرش های دستباف کار آسانی نیست و هر مجموعه ای قادر به تمیز کردن آن با روشهایی که آسیب زا نباشد، نیست. همچنین با توجه به قیمت این فرشها که گهگاه به خاطر نوع آنها که از ابریشم در ساخت آن استفاده شده میتواند بسیار قیمتی باشد. از این رو شستشوی این فرش ها نیاز به متخصصان و افراد حرفه ای دارد. ما در مجموعه قالیشویی اسلامشهر این اطمینان را به شما میدهیم که به بهترین نحو ممکن فرشهای شما را شسته و در مدت زمان مشخصی آنها را به شما عزیزان تحویل دهیم.

قالیشویی ارزان اسلامشهر

اگر به دنبال یک قالیشویی ارزان اما با کیفیت در منطقه اسلامشهر هستید، همین الان با شماره های زیر تماس بگیرید و فرش های خود را به ما بسپارید. خیالتان از بابت تمیزی راحتِ راحت.

متخصص در شستشوی فرش دستباف

یکی دیگر مزیت های قالیشویی اسلامشهر، شستشوی انواع فرش دستباف و قالیچه های تمام ابریشم می باشد. شستشوی فرش های دستباف به دلیل حساسیت در مراحل انجام کار و همچنین قیمتی بودن آن، جزو شستشوهای ویژه در قالیشویی هاست که نیازمند وجود متخصص برای انجام کار شستشو می باشد. بررسی اولیه و شناخت تار و پود فرش باید حتما توسط متخصصین این امر انجام شود. ما در این مجموعه با در اختیار داشتن افراد کارآزموده و حرفه ای این کار را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد. همچنین با نظارت کامل بر رفتار همکاران خود این اطمینان را به شما میدهیم که هیچگونه آسیبی به فرش های شما وارد نشود و شما فرش های خود را کاملا سالم و تمیز مثل روز اول تحویل خواهید گرفت.

شستشوی فرش دستباف
۵/۵ - (۱ امتیاز)